Meble Hyla

Szafy wnękowe Komandor

Jako autoryzowany i jedyny w kraju przedstawiciel firmy Komander, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najwyższej jakości meble z możliwością dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb. Szafy wnękowe Komandor sprzedają się każdego roku z powodzeniem zarówno w Krakowie i okolicach, jak i innych miastach województwa małopolskiego. Dzięki ponad 20 letniej obecności na rynku uzyskaliśmy doświadczenie, które umożliwia nam obecnie zajmowania pozycji lidera branży.

Szafy wnękowe na wymiar Kraków

Jesteśmy firmą zajmującą się od wielu lat dystrybucją wysokojakościowego i funkcjonalnego wyposażenia wnętrz. Nasza firma z siedzibą w Krakowie oferuje Państwu m. in. unikatowe, wysokiej jakości szafy wnękowe Komandor, posiadające różnorodne wzornictwo oraz wymiary. Jesteśmy w stanie dostosować każdy produkt do Państwa indywidualnych potrzeb, dobierając odpowiednie wymiary. Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo pewność, że wybrana przez Państwa szafa wnękowa spełni wszystkie Państwa wymagania, zarówno pod względem jakości wykonania jak i funkcjonalności.

Szafy wnękowe – oszczędność przestrzeni i wygoda

Oferujemy Państwu unikatowe szafy wnękowe na wymiar, które mogą one być montowane w niemal każdym wnętrzu. Warto pamiętać, że w wypadku szaf wnękowych nie ma potrzeby wykonywania sufitu z płyty, ponieważ szafa montowana jest na całej wysokości pomieszczenia. Podłożę zabudowy szafy wnękowej stanowi to w danym wnętrzu np. panele podłogowe, płytki czy wykładzina. Ogromną zaletą szaf wnękowych jest również fakt, iż nie zajmują one dużej przestrzeni a pozwalają przechowywać dużą ilość rzeczy. Szafy wnękowe cieszą się niesłabnącą popularnością i są zamawiane każdego dnia zarówno przez właścicieli mieszkań, jak i domów wolno stojących.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty - jesteśmy przekonani, że rozwiązania, które znajdą Państwo w naszej ofercie sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu! Szafy wnękowe Komandor cieszą się niesłabnącą popularnością, zarówno wśród mieszkańców Krakowa i okolic, jak i innych miast województwa małopolskiego. Zabudowa wnęk naszymi rozwiązaniami to dobry wybór!