Meble Hyla

Nasza firma zlokalizowana w Krakowie, oferuje Państwu wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze umożliwiające realizowanie kompleksowych projektów kuchni na wymiar. Realizujemy projekty osób, które posiadają swoją wizję kuchni i dostosowujemy ją do konkretnych wymagań przestrzeni, w której dany projekt ma zostać zrealizowany. Dysponujemy odpowiednimi wyposażeniem oraz możliwościami, które umożliwiają nam wykonanie praktycznie każdej kuchni na wymiar. Do realizacji wszystkich projektów przystępujemy dopiero po ustaleniu z klientem wszystkich istotnych szczegółów dotyczących wymiarów, standardu wykończenia danej kuchni. Wykonujemy również bezpłatne pomiary u klienta, podczas których ustalamy szczegóły dotyczące standardu konkretnej realizacji, co umożliwia nam wykonanie szczegółowo dopasowanej do wymagań Klientów kuchni na wymiar.

Celem naszej firmy z siedzibą w Krakowie, jest od lat wykonywanie kuchni na wymiar, które będą nie tylko tylko niezwykle funkcjonalne, ale również staną się przestrzenią, w której domownicy będą spędzać czas z przyjemnością. Wiemy, że eksploatacja kuchni w większości domów i mieszkań jest bardzo intensywna – dlatego też w czasie planowania i realizacji projektów kuchni na wymiar stosujemy wyłącznie materiały, posiadające najlepsze parametry technologiczne oraz niezwykła trwałość.

Meble kuchenne Komandor Kraków

Przed przystąpieniem do realizacji klient otrzymuje od Nas zawsze wizualizację swojej przyszłej kuchni – na jej podstawie jesteśmy w stanie wprowadzić wspólnie ewentualne zmiany w koncepcji projektu, jeżeli takie będzie życzenie Klienta.

Nasze usługi są kompleksowe - nie muszą się Państwo martwić na żadnym etapie prac nad Waszą wymarzoną kuchnią. Nasi specjaliści zajmują się zawsze dokładnymi pomiarami, produkcją oraz realizacją projektu kuchni na wymiar. Dokładamy również wszelkich starań aby montaż nie był uciążliwy - zawsze dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Po wykonaniu prac dokładamy również wszelkich starań, aby Państwa nowa kuchnia była od razu gotowa do zagospodarowania. Nasz profesjonalizm w tworzeniu kuchni na wymiar potwierdzają dziesiątek zadowolonych osób, które skorzystały z naszych usług w Krakowie oraz innych miastach województwa małopolskiego.

Sprawdź naszą ofertę i zamów bezpłatny pomiar już dziś - zapraszamy wszystkich zainteresowanych realizacją projektu kuchenni na wymiar z Krakowa i okolic!