Meble Hyla

Biel to kolor uniwersalny, i to pod wieloma względami. Możemy użyć go w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu - kuchni, salonie, sypialni lub łazience. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach w różnym stylu - od nowoczesnego, przez skandynawski, rustykalny, romantyczny, aż po tradycyjny. Biel to także idealne tło dla kolorowych, minimalistycznych, drewnianych i szklanych dodatków.

Kolor biały pomoże optycznie powiększyć pomieszczenie i nadać mu lekkości oraz świeżości. Dlatego biel na ścianach i meble w tym kolorze to świetne rozwiązanie do każdego wnętrza. Daje nam wiele możliwości w wyborze akcesoriów, na przykład uchwytów.

Uchwyty do białych mebli

W dobieraniu dodatków do białych szafek mamy bardzo wiele możliwości. Prostym, ale efektownym rozwiązaniem jest zamontowanie białych gałek. Z kolei uchwyty metalowe dodadzą wnętrzu nowoczesnego stylu, a elementy w kolorze drewna - nieco surowego, ale naturalnego charakteru. Plastikowe dodatki będą wyglądały świeżo, a szklane zaskakująco i modernistycznie. Jeśli szukamy tradycyjnej klasy, warto zdecydować się na uchwyty w kolorze starego złota.

Dostępne są także oryginalne rozwiązanie, na przykład uchwyty z elementami z porcelany lub kryształkami Svarowskiego. Ciekawym pomysłem jest pomieszanie stylów, na przykład zainstalowanie gałek w stylu retro w nowoczesnych szafkach - biały kolor będzie stanowił bardzo dobry obszar do takich eksperymentów.

Jeśli lubimy częste zmiany wystroju, z pewnością warto postawić na białe meble, które dadzą możliwość zmian akcesoriów. Uchwyty z różnych materiałów, o różnorakich kształtach i kolorach to szybki, tani i efektowny sposób na odmianę charakteru wnętrza.